Odetchnęliśmy…emocje opadły…spływają liczne gratulacje za organizację i wywołanie uśmiechu. Kolejna edycja Biegu Wyganiamy raka już za nami. To nie był zwykły bieg, to był początek długodystansowego biegu dla nas, czyli wszystkich tych, którzy chcą kontynuować misję doktora Jana Hołówki. To był ogromny sprawdzian, czy bez fizycznej obecności doktora, który był założycielem Polskiego Komitetu Zwalczania Raka Oddziału Podkarpackiego w Przemyślu i inicjatorem wszystkich imprez promujących zdrowy tryb życia jako profilaktykę chorób nowotworowych. Był to czas dla sympatyków doktora, pacjentów onkologicznych i ich rodzin, dla wszystkich tych, którym działalność społeczna i poświęcony czas wolny dla potrzebujących pomocy przynoszą radość. Zachęcamy do galerii zdjęć, która ukazuje tą radość na twarzach wszystkich obecnych bez względu na wiek. Zgromadziło się 100 biegaczy, kibice i zaproszeni dostojni goście, którzy wspierali nasze działania.

I tutaj należą się podziękowania dla Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, Przedstawicieli Prezydenta Miasta Przemyśla Macieja Szeremety i Andrzeja Daćko, Przewodniczącego Rady Miasta Przemyśla Macieja Kamińskiego,

Dziękujemy wszystkim biegaczom, kibicom, przygotowującym bieg za poświęcony czas i upamiętnienie tym samym doktora Jana oraz młodzieży Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. A.Malawskiego w Przemyślu i ich wychowawcy Wiktorowi Semków ze Szkoły Muzycznej za piękny koncert. Podziękowania należą się także tak licznie przybyłym mediom i ich późniejszym relacjom na swoich łamach i programach telewizyjnych. Zapraszamy za rok !!!

DOKTORZE JANIE! ZROBILIŚMY TO!