Tym razem pogoda sprzyjała i 7 października na starcie pojawiło się 120 osób, a u ich boku rodziny, sympatycy i wszyscy wspomagający nasz bieg. Był uśmiech, gotowość do rywalizacji sportowej i oczywiście kondycja, chociaż ta ostatnia nie wymaga od naszych uczestników umiejętności sprintu.

Ideą biegu jest zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób nowotworowych poprzez sport i pozytywne myślenie.

Wystartowaliśmy bieg wraz z naszymi dobrymi znajomymi i współorganizatorami zarazem, czyli z Dyrekcją Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu oraz Prezydentem Miasta Przemyśla. I tutaj ogromne podziękowania za wspieranie organizacji biegu. Doktor Jan byłby bardzo wdzięczny.

Tradycyjnie na mecie czekały pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników i dodatkowo nagrody za pierwsze trzy miejsca w kategorii Kobiety, Mężczyźni i Dzieci.

Nie zabrakło i tym razem konkursów dla dzieci przygotowanych przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu. Był tradycyjny koncert przygotowany przez Pana Profesora i uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu. Były też zdrowe jabłka, przepyszne ciasta i ciepły posiłek dla wszystkich obecnych. Uhonorowaliśmy też dyplomami z podziękowaniami dla naszych sponsorów, choć tutaj bardziej pasuje, sympatyków tj. Pana Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, Pana Macieja Kamińskiego Radnego Rady Miasta Przemyśla, Pani Alicji Kopczak Ubezpieczenia w Przemyślu, Gospodarstwa Szeliga w Żurawicy, Piekarni i Cukierni Szelc w Lesku, Wydawnictwa Bosz w Lesku, Centrum Słuchu Xmed w Przemyślu, Zarządu Osiedla Nr 5 im. Marii Konopnickiej w Przemyślu, Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu oraz Przemyskiego Stowarzyszenia Amazonki.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA I DO ZOBACZENIA ZA ROK